Fantasmagoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Coś o mnie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sebastian Roth
Bezsenność
Bezsenność
Sebastian Roth


Liczba postów : 37
Join date : 15/11/2012
Wiek : 36
Skąd : Nottingham

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeWto Gru 04, 2012 4:30 pm

Kilka zdań, przedstaw się, powiedz skąd jesteś, jak wyglądasz, czym się interesujesz, możesz dać zdjęcie, temat o nas c:
Powrót do góry Go down
https://fantasmagoria.forumpolish.com
Cecilly Fitch
Bezsenność
Bezsenność
Cecilly Fitch


Liczba postów : 10
Join date : 01/12/2012
Wiek : 31
Skąd : Notthingam

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeSro Gru 05, 2012 9:29 pm

No to co, przedstawię się może? Coś o mnie 3728676979 Bo wy się w większości znacie już skądś, a mnie nie i w ogóle. Toteż mam na imię Wiktoria i nienawidzę wszelkich zdrobnień tego imienia (EWENTUALNIE toleruję "Wik"), jestem początkującą licealistką, obsesyjną wyznawczynią religii o wdzięcznej nazwie freddiemercury'eizm, przyszłą sławną reżyserką/scenarzystką/pisarką (wszystko w jednym, w sensie), wielką wielbicielką kina alternatywnego, Nowej Fali, Efektu Motyla, Requiem dla Snu (z wielkim naciskiem na soundtrack), Białego Oleandra - w ogólności kocham mordować swój mózg wjeżdżającymi na psychę filmami (i książkami) ze smutnym zakończeniem, po których mam dysonans poznawczy i nie potrafię ruszyć palcem. Katuję się obecnie nauką czterech języków obcych (w tym łacina, bitch!), pogrywam na akustyku, śpiewam sobie czasem, czasem porysuję, zrobię zdjęcie (i takim sposobem umiem sporo, a nic naprawdę dobrze). Anarchia. Dziecko lasu. Lata sześćdziesiąte, siedemdziesiąte i osiemdziesiąte. Freddie Mercury, Eugene Hutz, James Dean, Afonofsky, Polański, Lynch.
To tak w wielkim skrócie :3
Powrót do góry Go down
Haerowen Valadelaine
Bezsenność
Bezsenność
Haerowen Valadelaine


Liczba postów : 46
Join date : 01/12/2012
Wiek : 27
Skąd : Nottingham

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeSro Gru 05, 2012 9:45 pm

"Witamy Cię, Wiktorio" Coś o mnie 1571172401 *Robi za grupę powitania*
Nie wiem jak reszta, ale ja przy takich osobach jak ty czuję się strasznie bezbarwna. D: Oh god, czemu inni mają taką ciekawą osobowość? Coś o mnie 606273842
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Bezsenność
Bezsenność
Mistrz Gry


Liczba postów : 32
Join date : 01/12/2012

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeSro Gru 05, 2012 10:19 pm

oj nie pierdol, Hera i tak Cię wszyscy kochamy Coś o mnie 997698505 Coś o mnie 997698505 Coś o mnie 997698505 Coś o mnie 997698505 Coś o mnie 997698505
ja Ci powiem, Cecille, że Twoja postać w niektórych przypadkach, opisanych w KP przypomina mi mnie. Ale nie powiem w których, bo będziecie się śmiać xDD
I w ogóle... Charakter Sebka - to ja ;x
Tylko, że on bardziej wredny, ale tak poza tym - tada!
No i tego... Lubię komiksy marvelowe i książki, polską fantastykę i lubię też anime oglądać jak mi się coś umani, bo w sumie nie często to się zdarza... Nie lubię seriali ;x
Jestem tru hipsta, bo wkurzają mnie modne rzeczy, w tym hipsterstwo xD
W ogóle człowiek paradoks.
No i strasznie często choruję, w tym miesiącu już 2 razy byłam na urlopie.
Też zasilam szeregi 1 liceum, chodzę do plastyka, mieszkam w Lublinie. Obecnie zajmuję się ożywianiem fantasmagorii , żeby było dużo userów i tak dalej oraz pisaniem kodów html i css. Takie mam życie szalone, o.

/SEBA/
Powrót do góry Go down
Haerowen Valadelaine
Bezsenność
Bezsenność
Haerowen Valadelaine


Liczba postów : 46
Join date : 01/12/2012
Wiek : 27
Skąd : Nottingham

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 6:39 pm

Alu, nie chcę Cię martwić, ale tylko Ty to ciągle powtarzasz. xD Coś o mnie 997698505
Poza tym, Ty też masz barwną osobowość. ><

A ja... Kurde, mogę tylko mówić co lubię, bo nic nie umiem! Lubię sobie poczytać, na tle mojej klasy - czytam w uj dużo, ale jak już tak wejdę na jakąś stronę, to okazuję się, że ludzie czytają o wiele, wiele więcej. Aktualnie od niedawna wpadłam w szał kupowania mang, co trochę zmniejszyło ilość czasu poświęcanego na książki. Anime oglądam raczej w takich fazach, że jak mnie najdzie, to walę odcinek po odcinku, by potem przez dłuuugi czas nic nie oglądać.
Lubię rysować ale moje umiejętności zatrzymały się na poziomie podstawówki... "Ważne, że mi to sprawia radość." - tym się pocieszam.
Ostatnio też zaczęłam oglądać filmy, bo okazało się, że tak samo jak książek jest mnóstwo ciekawych i niedocenionych filmów... Odkrywcza jestem, nie?
Na co dzień zajmuję się molestowaniem niewinnych i pokazywaniem, że... że.... dobra, tylko molestowaniem. c:
Powrót do góry Go down
Cecilly Fitch
Bezsenność
Bezsenność
Cecilly Fitch


Liczba postów : 10
Join date : 01/12/2012
Wiek : 31
Skąd : Notthingam

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 8:06 pm

Ja się taka wydaję, bo mam dużo zainteresowań, ale tak naprawdę jestem strasznie monotonna, takie mam wrażenie, wiec się nie martw xd
Sebkowa, ja raczej nie będę, bo pewnie te momenty to ona ma po mnie xD jak większość, tylko wyolbrzymione Coś o mnie 3728676979
Hera, ja ci nie wierzę, że na poziomie podstawówki, tak mówi każdy, a potem się okazuje, że uj prawda, lepiej coś pokaż! : D
Powrót do góry Go down
Haerowen Valadelaine
Bezsenność
Bezsenność
Haerowen Valadelaine


Liczba postów : 46
Join date : 01/12/2012
Wiek : 27
Skąd : Nottingham

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 8:12 pm

Nie! Nigdy! xD Ala aka Sebek bardzo ładnie rysuję, musi nam coś pokazać. :3
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Bezsenność
Bezsenność
Mistrz Gry


Liczba postów : 32
Join date : 01/12/2012

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 9:00 pm

Eju, ja mam 1 obrazek Hery nawet na ścianie, mogę pokazać :3

/seba/
Powrót do góry Go down
Haerowen Valadelaine
Bezsenność
Bezsenność
Haerowen Valadelaine


Liczba postów : 46
Join date : 01/12/2012
Wiek : 27
Skąd : Nottingham

Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 9:05 pm

NOŁ D:
Noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł, noł!

Nie wyrażam zgody! Coś o mnie 1571172401 To by było zło! Ludzie by umierali! A ci co by nie umarli, to by uciekli!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coś o mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś o mnie   Coś o mnie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coś o mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fantasmagoria :: Off Top :: O nas-
Skocz do: